×

Przeszłość wskazuje drogę, przyszłość kreujemy razem

To było wspaniałe 15 lat! Przyjaciele z Kieleckiego Parku Technologicznego, z okazji Waszego jubileuszu, chcemy gorąco podziękować za 15 lat niezwykłego wkładu w rozwój naszego regionu, firm i przede wszystkim ludzi. To zaszczyt być częścią tej inspirującej historii, w której technologia i innowacje, idąc w parze, zmieniają naszą rzeczywistość na lepsze. Historii, za którą dumnie stoi szereg osób z niezliczonych przedsiębiorstw, uczelni i organizacji.

Dla całego zespołu Altar to wyjątkowa chwila. Mimo, że nie jesteśmy od początku z KPT, to od zawsze – Altar od ponad 30 lat, KPT od 15 lat – przyświeca nam wspólny cel. Jesteśmy dumni z wspólnie realizowanych projektów, takich jak Digital Innovation Hub czy Poland Prize. Razem wspieramy cyfryzację przedsiębiorstw w regionie, przekazujemy wiedzę start-upom spoza kraju, edukujemy i inspirujemy młodzież. Dziś budujemy lepsze jutro. Przed nami jeszcze wiele ważnej pracy, ale przez to również wspaniałe efekty, które – wierzymy w to mocno – wpłyną pozytywnie na codzienne życie wszystkich nas.

Z okazji jubileuszu życzymy Kieleckiemu Parkowi Technologicznemu kolejnych lat niezliczonych sukcesów, innowacyjnych projektów i inspirujących wyzwań. Niech tempo Waszego rozwoju ciągle wzrasta, podobnie, jak znaczenie na krajowej i światowej arenie innowacji.

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie! Współpraca z uczelniami wyższymi i instytucjami badawczymi od zawsze stanowiła dla nas fundament jakości oferowanych, wspólnie stworzonych rozwiązań. Tysiące godzin badań, analiz, dyskusji i wymagającej pracy sprawiły, że w konsorcjum z Politechniką Świętokrzyską stworzyliśmy i ciągle tworzymy nowoczesne rozwiązania. Dla branży contact center jest to Emotica AI, zaawansowany system, w którym do „suchych danych” dodajemy emocje klienta towarzyszące mu na każdym etapie procesu obsługi. Aktualnie pracujemy również nad inteligentnym systemem przetwarzania mowy dla lekarzy – Parrot AI, który ma szansę zrewolucjonizować wizyty lekarskie, rejestrację, czy codzienną pracę medyków.

Zakończymy cytatem z okazji 15 lecia KPT, który wspaniale podsumowuje naszą celebrację:

„Przeszłość wskazuje drogę, przyszłość kreujemy razem”.

powrót