×

Nasze zespoły są zakodowane na jakość.
Postaw na sprawdzony Outsourcing IT.

PL EN

Nowoczesne przedsiębiorstwo
równa się dziś obsługa informatyczna

W czasach „pędzącej” technologii, która odgrywa kluczową rolę w biznesie, niezbędne jest m. in. zabezpieczenie systemów IT, optymalizacja działań oraz efektywne zarządzanie danymi. Potrzeby są coraz większe, a czasu na wdrożenia nowych rozwiązań i dzięki temu nadążanie za konkurencją, coraz mniej. Skutecznym rozwiązaniem jest outsourcing zespołów IT.

Nasze zespoły są zakodowane na jakość. Wprowadzimy ją również dla Twoich odbiorców

Współpracując z nami nadal sprawujesz pełną kontrolę na swoim projektem. Udostępniamy Ci narzędzia, dzięki którym w każdej chwili możesz monitorować pracę zespołu. Stawiamy na jasne zasady i obustronny, szczery dialog, dzięki którym efektywnie osiągamy realne cele.

Nic nie zastąpi poczucia bezpieczeństwa projektu i jego konsekwentnej realizacji w terminie. Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem, dzięki któremu krok po kroku wspólnie będziemy się zbliżać do sukcesu.

Dziesiątki klientów uświadomiło nam, że każda firma ma swoje unikalne potrzeby. Nasze zespoły outsourcingowe działają tak, aby dostosować się do wymagań klienta, nieustannie stawiając na maksymalną jakość pracy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia technicznego, optymalizacji infrastruktury IT czy wdrażania innowacyjnych rozwiązań – pomożemy Ci.

Zyskaj na outsourcingu zasobów IT

Zapłać za efekt,
a nie wizję!

Zminimalizuj koszty.

Zredukuj czas realizacji projektu.

Miej pełną kontrolę nad każdym elementem i etapem projektu (koszty, czas pracy specjalistów itd.)

Nie ponoś ryzyka związanego z rekrutacją pracowników oraz długim procesem ich wdrożenia.

Trafnie dopasujemy specjalistów do Twojego projektu i specyfiki działania, bez perspektywy późniejszych zmian w zespole.

Określ czas realizacji projektu oraz termin.

Miej dostęp do ekspertów od technologii, ich unikalnych kompetencji oraz doświadczenia.

Zmniejsz formalności do minimum – nasze zespoły specjalistów mogą rozpocząć pracę w szybkim czasie.

W razie niezadowolenia ze współpracy po prostu z niej zrezygnuj. Bez tłumaczeń i zobowiązań.

Skorzystaj z naszej oferty i osiągnij wyższą jakość technologiczną biznesu

Kompletne zespoły projektowe IT
W krótkim czasie stworzymy dla Ciebie i Twojego projektu dopasowany zespół programistyczny. Na jego czele będą stać doświadczony lider techniczny oraz manager projektu, którzy z zaangażowaniem będą czuwać nad przebiegiem prac. Zajmiemy się również dostosowaniem specjalistów o odpowiednich kompetencjach do specyfiki i wymagań Twojego projektu, zapewniając kompleksową realizację.

Outsoursing pojedynczych pracowników IT
Twój projekt potrzebuje dorywczego wsparcia jednego lub kilku specjalistów? Spośród naszych ekspertów wybierzemy takich, którzy najlepiej dostosują się do Twoich wymagań w kwestii umiejętności, doświadczenia oraz dopasowania do kultury pracy. Finalnie wspólnie zdecydujemy, kto wesprze Twój projekt.

Programowanie (Back-end i Front-end)
Nowoczesne oprogramowanie call center? Responsywna strona internetowa? Rozszerzenia funkcjonalne do systemów klasy ERP, CRM, Workflow czy innych dziedzinowych? Niezależnie od celu Twojego projektu, wesprzemy Cię i wspólnie osiągniemy sukces.

Low-code / no-code
Rozwiązania te zyskują coraz większą popularność, sprawiając, że działania programistyczne są realizowane znacznie szybciej i prościej. Wszystko dzięki platformom niskokodowym. Przyspieszony rozwój, większa elastyczność, prostsze adaptacje. Decydując się na tę opcję, możesz współtworzyć swój projekt technologiczny razem z nami w szerszym stopniu.

Consulting
Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie m.in. rozwoju oprogramowania, tworzenia aplikacji, wdrażania różnorodnych systemów, czy testowania. Chcemy, abyś zdobył przewagę konkurencyjną oraz skutecznie realizował nawet skomplikowane realizacje. Przeanalizujemy procesy w Twoim biznesie i zarekomendujemy najskuteczniejsze rozwiązania. Wesprzemy projektowanie systemów oraz aplikacji informatycznych. Podpowiemy, jak przeprowadzić kompleksową transformację cyfrową.

Nasi specjaliści, których możesz zwerbować do swojego biznesu,
współtworzyli rozwiązania o światowej skali innowacji

Emotica AI – zaawansowany system contact center, w którym do „suchych danych” dodajemy emocje klienta towarzyszące mu na każdym etapie procesu obsługi. W tym rozwiązaniu budujemy profile behawioralne obu stron kontaktu, aby jak najlepiej dopasować konsultanta do typu klienta. Premiera rozwiązania już jesienią 2023 r.

Parrot AI – projekt, którego celem jest stworzenie inteligentnego asystenta lekarza – przetwarzającego mowę specjalisty oraz jego pacjenta. Rozwiązanie przyczyni się do usprawnienia wizyty lekarskich – m.in. skróci ich czas oraz poprawi standard, efektywność i jakość kontaktu z pacjentem.

Napisz do Nas