×

Nasze innowacyjne produkty mają nowe logo

Chcemy jeszcze lepiej podkreślić ich wartość oraz zwiększyć spójność i przejrzystość naszej oferty. Teraz łatwiej niż kiedykolwiek wybierzesz idealne rozwiązanie (lub rozwiązania) dla Twojego biznesu.

Poznaj produkty Altar:

AI Contact Center – wielokanałowa platforma contact center z obsługą procesową i mechanizmami AI do profesjonalnej obsługi klientów. AICC zarządza całą komunikacją i obsługą klienta oraz pozwala realizować i zarządzać całym procesem w jednym narzędziu.

AI Case Management – innowacyjne rozwiązanie do obsługi spraw klienckich firmy oraz wirtualny partner, który m.in. nada priorytety, pozwoli na Big Picture View, czy będzie monitorował pracę.

SARA – nowoczesna platforma do rozliczania klientów usług masowych i windykacji należności. Pozwala na sprawną obsługę procesów biznesowych związanych z rozliczeniami w różnych modelach świadczenia usług oraz odzyskiwanie należności.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych nowych produktach i o tym, w jaki sposób mogą one zrewolucjonizować Twój biznes.

powrót